O firmie


Pracownia Archikąty

Pracownia architektoniczna Archikąty powstała w 2015 roku w Poznaniu. W 2016 roku otwarta została jej filia w Łodzi. Wykonujemy projekty wnętrz mieszkalnych i przestrzeni komercyjnych. Portfolio pracowni Archikąty to kilkadziesiąt zrealizowanych projektów.

Do swojej pracy podchodzimy z pasją. Każdy projekt traktujemy jako wyjątkowe wyzwanie, w którym łączymy indywidualne potrzeby klienta z ergonomią i estetyką. Realizujemy projekty w stylu wybranym przez klienta. Wiemy jak ważne jest przebywanie w odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni, dlatego tworzymy wnętrza, które odpowiadają na oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Mgr Sztuki Małgorzata Kluska

Właścicielka Pracowni, Projektantka Wnętrz

+48 669 016 808
biuro@archikaty.pl

Z wykształcenia jestem magistrem sztuki - projektantem wnętrz. Studia ukończyłam na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (dawniej ASP). W tworzeniu projektów wykorzystuję swoje kilkuletnie doświadczenie w branży oraz zdobytą wiedzę. Opieram się na panujących trendach śledząc designerskie nowości, jednocześnie sięgając do ponadczasowej klasyki.

W zdobywaniu odpowiednich umiejętności i kwalifikacji pomogły mi m.in. różnego rodzaju szkolenia oraz półroczny staż w EUAC – Escola Universitária das Artes de Coimbra, na kierunku Design de Comunicação w Portugalii.

projektowanie wnętrz

projektowanie wnętrz poznań

Mgr Sztuki Dawid Szczepański

Projektant Wnętrz

Z wykształcenia projektant wnętrz, projektant mebli, a także historyk kultury.

Projektowanie wnętrz rozumiem jako kreowanie przestrzeni funkcjonalnej i równocześnie spójnej estetycznie, integrującej ale bezkolizyjnej. Konstruowanie otoczenia będącego tłem dla zdarzeń, w których główną role odgrywa człowiek. Wnętrz, w których wykonywanie codziennych czynności będzie sprawiało przyjemność, atmosfera zachęcała do przebywania w nich, a przedmioty służyły celebracji wartości ponadmaterialnych.

Mgr inż. architekt Katarzyna Miązek

Archiktekt / Projektant Wnętrz

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem architektem. Skończyłam Architekturę na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Projektowanie wnętrz jest moją pracą i jednocześnie pasją. W swoich projektach cenię sobie funkcjonalność, prostotę i kreatywność.

projektant wnętrz poznań

Archikąty
Małgorzata Kluska
Adres
Skryta 100/1 62-064 Plewiska, Poznań
Telefon
+48 669 016 808
SZYBKI KONTAKT

Małgorzata Kluska
+48 669 016 808
biuro@archikaty.pl
Skryta 100/1,
62-064 Plewiska

WNĘTRZA PRYWATNE